| Valmistaja | Senz |
| Tilavuus | 100 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 20 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 2 kpl |
| Säädettävät jalat | On |
| Arkkupakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 56 cm |
| Korkeus | 84 cm |
| Syvyys | 56 cm |
| Paino | 25 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |