| Valmistaja | Senz |
| Tilavuus | 168 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Energiankulutus | 219 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 58 cm |
| Korkeus | 144 cm |
| Syvyys | 59 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |