| Valmistaja | Senz |
| Tilavuus | 76 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Energiankulutus | 172 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 30 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |