| Valmistaja | Senz |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 147 cm |
| Syvyys | 58 cm |
| Paino | 40 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 229 l, 6 kpl, 1 kpl |
| Tilavuus | 229 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
| Energialuokka | A+ |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |