| Valmistaja | Senz |
| Mitat | |
| Leveys | 45 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 48 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 87 l |
| Tilavuus | 87 l |
| Energialuokka | A+ |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |