| Valmistaja | Senz |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Liitännät | |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Tuetut formaatit | |
| CD | On |
| MP3 | On |
| Toisto | |
| CD-R/CD-RW | On |
| Viritin | |
| FM | On |