| Valmistaja | Senz |
| Energialuokka | A+ EU |
| Vedenkulutus | 42 l/pesu |
| Pikaohjelma | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Vaahdontunnistus | On |
| Ylimääräinen huuhtelu | On |
| Käsinpesuohjelma | On |
| Tehohuuhtelu | On |
| Ylivuotosuoja | On |
| Edestätäytettävä | On - |
| Lyhytohjelma | On |
| Sekoitettuohjelma | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 50 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Väri | |
| Valkoinen | On |