| Valmistaja | Severin |
| Mitat | |
| Leveys | 29 cm |
| Korkeus | 14 cm |
| Syvyys | 12 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 400 W |
| Höyryteho | 30 g/min |
| Vesisäiliön tilavuus | 190 ml |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 85 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |