| Valmistaja | Sharkoon |
| Tyyppi | ITX |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 207 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 105 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 225 mm |
| Korkeus | 259 mm |
| Syvyys | 213 mm |
| Paino | 1 500 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |