| Valmistaja | Sharkoon |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 400 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 155 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 240 mm |
| Tyyppi | |
| Minitorni | Ei |
| Mitat | |
| Leveys | 195 mm |
| Korkeus | 402 mm |
| Syvyys | 453 mm |
| Paino | 5 500 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |