| Valmistaja | Sharkoon |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Macropainikkeet | 6 lkm |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 480 mm |
| Korkeus | 32 mm |
| Syvyys | 190 mm |
| Paino | 888 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |