| Valmistaja | Sharkoon |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 10 800 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 82 mm |
| Korkeus | 42 mm |
| Syvyys | 122 mm |
| Paino | 130 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 10 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 12 lkm |
| Rulla | On |