| Valmistaja | Siemens |
| Lapsilukko | On |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Keraaminen |
| Ajastin | On |
| Edessä-oikea keittoalue | 1 200 W, 145 mm |
| Teho | 1 200 W |
| Halkaisija | 145 mm |
| Edessä-vasen keittoalue | 2 200 W, 210 mm |
| Takana-oikea keittoalue | 2 000 W, 180 mm |
| Takana-vasen keittoalue | 1 200 W, 145 mm |
| Lämpöilmaisin keittoalueille | On |
| Mitat | |
| Leveys | 58 cm |
| Korkeus | 5 cm |
| Syvyys | 51 cm |
| Paino | 7 kg |