| Valmistaja | Siemens |
| Tilavuus | 210 l |
| Energialuokka | A++ EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Pakastuskapasiteetti | 16 kg/24h |
| Energiankulutus | 279 kWh/vuosi |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 17 h |
| No-Frost | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 7 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 187 cm |
| Syvyys | 65 cm |
| Väri | |
| Teräs | On |