| Valmistaja | Siemens |
| Energialuokka | A++ EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Pakastuskapasiteetti | 22 kg/24h |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 25 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 8 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Arkkupakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 70 cm |
| Korkeus | 191 cm |
| Syvyys | 78 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |