| Valmistaja | Siemens |
| Ominaisuudet | |
| Säädettävät jalat | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Jääkaappi | Pullohylly, 2 kpl, 6 kpl, 346 l |
| Pullohylly | On |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
| Hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Tilavuus | 346 l |
| Lasihyllyt | On |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Energiankulutus | 112 kWh/vuosi |
| Äänenvoimakkuus | 39 db |
| Väri | Teräs |
| Energialuokka | A++ |
| Mitat | |
| Syvyys | 65 cm |
| Korkeus | 187 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |