| Valmistaja | Siemens |
| Mitat | |
| Leveys | 62 cm |
| Korkeus | 52 cm |
| Syvyys | 55 cm |
| Paino | 44 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Lapsilukko | On |
| Energialuokka | A+++ EU |
| Pesutulos | A EU |
| Äänenvoimakkuus | 44 db |
| Kuivaustulos | A EU |
| Aquastop | On |
| Pesuajan ilmaisin | On |
| Pikaohjelma | On |
| Säädettävät jalat | On |