| Valmistaja | Sigma |
| Tarkkuus | 19,5 Mpx |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Digikamera | On |
| Kuvakenno | |
| Tyyppi | CMOS |
| Koko | 23,5 x 15,7 mm |
| Näyttö | |
| Pikselimäärä | 920 000 pikseliä |
| Mitat | |
| Leveys | 161,4 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Syvyys | 126 mm |
| Paino | 500 g |
| Objektiivi | |
| Polttoväli laajakulma (35mm) | 21 mm |