| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 285 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 140 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 430 mm |
| Korkeus | 184 mm |
| Syvyys | 436 mm |
| Paino | 8 000 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Tyyppi | |
| HTPC | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |