| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 292 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 70 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 430 mm |
| Korkeus | 155 mm |
| Syvyys | 360 mm |
| Paino | 7 860 g |
| Tyyppi | |
| HTPC | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |