| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 175 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 70 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 350 mm |
| Korkeus | 99 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Paino | 2 070 g |
| Tyyppi | |
| HTPC | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |