| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 347 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 162 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 174 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 182 mm |
| Korkeus | 426 mm |
| Syvyys | 400 mm |
| Paino | 3 360 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 4 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |