| Valmistaja | SilverStone |
| Tyyppi | SFF |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 330 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 83 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 150 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 382 mm |
| Korkeus | 105 mm |
| Syvyys | 350 mm |
| Paino | 3 700 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |