| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta/punainen, valkoinen/hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 348 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 158 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 200 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 477 mm |
| Syvyys | 455 mm |
| Paino | 6 870 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |