| Valmistaja | SilverStone |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 368 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 82 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 370 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 270 mm |
| Korkeus | 212 mm |
| Syvyys | 393 mm |
| Paino | 4 450 g |
| Tyyppi | |
| Desktop | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 9 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |