| Valmistaja | Smeg |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 89 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Lapsilukko | On |
| Pesutulos | A EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Kuivaustulos | A EU |
| Energiankulutus | 0,8 kWh/pesu |
| Vedenkulutus | 8,5 l/pesu |
| Pesuohjelmat | 10 kpl |
| Aquastop | On |
| Pikaohjelma | On |