| Valmistaja | Snom |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Verkko-ominaisuudet | Ethernet: 2 x IEEE 802.3/1 Gigabit switch |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Päänäyttö | |
| Lisätieto | high-resolution color TFT |
| Koko | 3,5 tuumaa |
| Mitat | |
| Pituus | 238 mm |
| Leveys | 190 mm |
| Paksuus | 200 mm |
| Paino | 900 g |
| Puhelinluettelo | |
| Nimien määrä | 1 000 kpl |