| Valmistaja | Sony |
| Uniajastin | On |
| Teksti-TV | 1 000 sivua |
| Lapsilukko | On |
| VESA-yhteensopiva | On |
| WiFi | On |
| Ultra HD | On |
| Tuotekuvaus | Sony KD-65XD7505 on terävä ja älykäs 65 tuuman taulutelevisio, joka tarjoaa erityisesti Android-laitteiden ja Chromecastin käyttäjille paljon käteviä käyttöominaisuuksia. Sonyn taulutelevisio tarjoaa kaikille upean 4K HDR-kuvanlaadun, minkä lisäksi Motionflow XR sekä 4K X-Reality Pro -ominaisuudet prosessoivat kuvaa reaaliajassa virittääkseen katselukokemuksen huippuunsa. 65-tuumainen Sony KD-65XD7505 on helppo yhdistää kaikkiin Android-laitteisiin sekä iOS-käyttiksellä varustettuihin tietokoneisiin mm. Youtube-sisällön vaivattomaan toistamiseen sekä sovellusten pyörittämiseen television näytöllä. Myös Android-TV:n ääninauhuri sekä Sisältöpankki helpottavat kaikenlaisen sisällön etsimisen ilman ylimääräisiä toimintavaiheita. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Sony KD-65XD7505 älykäs taulu-tv |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Sony KD-65XD7505 on tarkka ja monipuolinen 65 tuuman taulutelevisio upeilla Android-ominaisuuksilla. Tsekkaa hinnat täältä. |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| HDMI-liitinten määrä | 4 |
| SCART-liitinten määrä | 1 |
| PCMCIA-korttipaikka | On |
| Komposiittivideo | 1 |
| Komponenttivideo | 1 |
| PC-sisääntulo | On |
| Näyttö | |
| Koko | 65 tuumaa |
| Halkaisija | 164 cm |
| Paneelin tyyppi | LED |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 10 W |
| Katselukulma | |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Värinormit | |
| PAL | On |
| SECAM | On |
| NTSC 3,58 | On |
| NTSC 4,43 | On |
| Digi-TV | |
| DVB-T | On |
| DVB-C | On |
| DVB-S | On |
| DVB-T2 | On |
| DVB-S2 | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,5 W |