| Valmistaja | Sony |
| Paino | 275 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Langaton | On |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Herkkyys | 100 dB |
| Taajuusvaste | 10-22 000 Hz Hz |
| Elemettien koot | 40 mm |
| Sisääntuloteho Max | 100 mW |
| Peittävä | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 20 h |
| Akun latausaika | 7 h |