| Valmistaja | Sony |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| WiFi | On |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| NFC | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 340 mm |
| Korkeus | 924 mm |
| Syvyys | 378 mm |
| Väri | |
| Musta | On |
| Viritin | |
| RDS | On |
| FM | On |
| Toisto | |
| MP3 | On |
| WMA | On |
| AAC | On |
| CD-R/CD-RW | On |
| DVD-R/DVD-RW | On |
| Virrankulutus | |
| Valmiustilassa | 0,5 W |