| Valmistaja | Sony |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Tuotekuvaus | Nauti laaja-alaisesta stereoäänestä keittiössä, makuuhuoneessa tai ulkona terassilla tällä kannettavalla radiolla, jonka akku kestää jopa 32 tuntia. Suoratoista musiikkia älypuhelimesta tai tablet-laitteesta Bluetooth®-yhteydellä ja viritä suosikkiradioasemasi 5 digitaalisella esiasetuksella. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 106 mm |
| Korkeus | 172 mm |
| Syvyys | 117 mm |
| Paino | 0,88 kg |
| Viritin | |
| FM | On |