| Valmistaja | Sony |
| Liitettävyys | USB Type-C |
| Paino | 45 g |
| Leveys | 22 mm |
| Korkeus | 39 mm |
| Syvyys | 55 mm |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuotekuvaus | Lataa hetkessä. Lisävirtaa älypuhelimelle. Tunteja käyttöaikaa muutaman minuutin lataamisella. Mukana toimitetaan helposti liitettävä USB Type-C -liitin. |
| Liitäntä | |
| USB | On |