| Valmistaja | Sony |
| Liitettävyys | USB Type-C |
| Paino | 30 g |
| Leveys | 20 mm |
| Korkeus | 37,5 mm |
| Syvyys | 48,5 mm |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuotekuvaus | Pieni koko. Sama suuri teho. Kevyt, kannettava älypuhelimen laturi, joka on helppo liittää USB Type-C -liitännän avulla. |
| Liitäntä | |
| USB | On |