| Valmistaja | Sony |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kauko-ohjain | On |
| Projektoritekniikka | SXRD |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| Ethernet | On |
| HDMI-portti | On |
| RS232C | On |
| 12V ohjaus | On |
| Lamppu | |
| Tyyppi | Laser |
| Optinen zoom | |
| Lisätieto | moottoroitu |
| Mitat | |
| Leveys | 560 mm |
| Korkeus | 223 mm |
| Syvyys | 496 mm |
| Paino | 20 kg |
| Kuva | |
| Resoluutio | 4 096 x 2 160 px |
| Resoluutio (leveys) | 4 096 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kirkkaus | 2 000 ANSI lumenia |
| Kuvaformaatti | 4K |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 430 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 0,4 |
| Virrankäyttö (säästötila) | 1 |
| Väri | |
| Musta | On |
| Asennus | |
| Kattokiinnitys | On |
| Taustaprojisointi | On |
| Pöytäasennus | On |
| Suorituskyky | |
| H-Sync Range | 19-72 kHz |
| V-Sync Range | 48-92 Hz |
| Kuvan koko | |
| Max | 300 " |
| Min | 60 " |
| Linssinsiirto | |
| Pystysiirto | 80 % |
| Vaakasiirto | 31 % |