| Valmistaja | Sony |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Tuotekuvaus | Nauti laaja-alaisesta stereoäänestä keittiössä, makuuhuoneessa tai ulkona terassilla tällä kannettavalla DAB-radiolla, jonka akku kestää jopa 25 tuntia. Suoratoista musiikkia älypuhelimesta tai tablet-laitteesta Bluetooth®-yhteydellä ja viritä suosikkiradioasemasi 5 digitaalisella esiasetuksella. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 106 mm |
| Korkeus | 172 mm |
| Syvyys | 117 mm |
| Paino | 0,86 kg |
| Väri | |
| Musta | On |