| Valmistaja | Streacom |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 135 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 440 mm |
| Korkeus | 175 mm |
| Syvyys | 320 mm |
| Paino | 4 400 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Tyyppi | |
| HTPC | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 5 |