| Valmistaja | Streacom |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 54 mm |
| Tyyppi | |
| Desktop | On |
| HTPC | On |
| Mitat | |
| Leveys | 197 mm |
| Korkeus | 77 mm |
| Syvyys | 197 mm |
| Paino | 1 600 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |