| Valmistaja | Suunto |
| Lisätieto | Vesitiivis 100 metrin syvyyteen |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | iPhone, Android |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | matriisi, LED-Taustavalo |
| Resoluutio (leveys) | 320 px |
| Resoluutio (korkeus) | 300 px |
| Ominaisuudet | |
| Kosketusnäyttö | On |
| GPS | On |
| Sykesensori | On |
| Mitat | |
| Leveys | 50 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Paksuus | 16,7 mm |
| Paino | 74 g |