| Valmistaja | Tangent |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Sisään menot | 1, Optinen ääni |
| Analoginen ääni | 1 |
| Optinen ääni | On |
| Kuulokkeet | On |
| Ulos tulot | Esivahvistettu subwoofer |
| Mitat | |
| Leveys | 190 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Syvyys | 139 mm |
| Paino | 1,85 kg |
| Vahvistin | |
| Impedanssi | 4 Ohm |
| Teho per kanava | 50 W |
| Teho yhteensä | 100 W |
| Virrankulutus | |
| Valmiustilassa | <1W |