| Valmistaja | Targus, Western Digital |
| Takuu | 24kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 000 |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 33 mm |
| Syvyys | 95 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows ME | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |
| Rulla | On |