| Valmistaja | Tayogo |
| Akku | |
| Tyyppi | Akkukesto: 5-10 tuntia |
| Akkukesto | 150 mAh |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 8 Gt |
| Mitat | |
| Leveys | 120 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Paino | 32 g |
| Takuu | |
| Kesto | 6 kk |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| Pakkauksen sisältö | |
| USB -kaapeli | On |
| Käyttöopas | On |
| Tulppakuulokkeet | On |