| Valmistaja | Tefal |
| Tekniset tiedot | |
| Pystyhöyrytys | On |
| Höyrysuihku | 100 g/min |
| Johdon pituus | 1,8 m |
| Suihkepainike | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Vesisäiliön tilavuus | 250 ml |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Höyryteho | 25 g/min |
| Teho | 2 100 W |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |