| Valmistaja | Tefal |
| Mitat | |
| Leveys | 34 cm |
| Korkeus | 18 cm |
| Syvyys | 14 cm |
| Paino | 1 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 500 W |
| Kalkinpoistomekanismi | On |
| Höyryteho | 40 g/min |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 150 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |