| Valmistaja | Tefal |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 600 W |
| Höyryteho | 35 g/min |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Vesisäiliön tilavuus | 250 ml |
| Silitysraudan pohja | Ultragliss Diffusion |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 160 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |