| Valmistaja | Tefal |
| Mitat | |
| Leveys | 31 cm |
| Korkeus | 15 cm |
| Syvyys | 13 cm |
| Paino | 1 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 000 W |
| Kalkinpoistomekanismi | On |
| Höyryteho | 90 g/min |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 25 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |