| Valmistaja | Temptech |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 38 db |
| Energiankulutus | 95 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 8 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 41 cm |
| Korkeus | 28 cm |
| Syvyys | 53 cm |
| Paino | 8 kg |