| Valmistaja | Temptech |
| Tilavuus | 33 l |
| Energialuokka | A EU |
| Äänenvoimakkuus | 38 db |
| Energiankulutus | 125 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 12 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 25 cm |
| Korkeus | 61 cm |
| Syvyys | 51 cm |
| Paino | 13 kg |