| Valmistaja | Temptech |
| Tilavuus | 130 l |
| Energialuokka | C EU |
| Äänenvoimakkuus | 39 db |
| Energiankulutus | 230 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 41 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 89 cm |
| Syvyys | 56 cm |
| Paino | 45 kg |