| Valmistaja | Temptech |
| Tilavuus | 428 l |
| Energialuokka | D EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Energiankulutus | 314 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 102 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 65 cm |
| Korkeus | 135 cm |
| Syvyys | 72 cm |
| Paino | 102 kg |