| Valmistaja | Tesoro |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 450 mm |
| Korkeus | 34 mm |
| Syvyys | 150 mm |
| Paino | 1 300 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |